Portál krizového řízení pro JMK HZS Jihomoravského kraje - chování při mimořádných událostech Oficiální web Czech POINT

Infomail IDS JMK 33/2019

Více informací v dokumentu IDS JMK.

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

 

je zde září a s ním spojené oslavy konce léta, plných sýpek a zrajících hroznů ve vinohradech. S tím se pojí i drobné změny v dopravě a přesuny zastávek vyvolané dožínkami a dalšími obecními slavnostmi. Z nich největší bude tento víkend v Mikulově - Pálavské vinobraní. Každoročně se na něj sjíždí desetitisíce návštěvníků z České republiky i Evropy. I letos jsme společně s organizátory připravili posilové spoje do okolních obcí i Brna. Chceme pokaždé přinášet něco nového a proto se nám podařilo dohodnout drobnou odměnu pro ty, kteří na Pálavské vinobraní přijedou s IDS JMK. Pokud na stanovištích, kde se budou prodávat upomínkové předměty k Pálavskému vinobraní, předloží jízdenku, s níž přijeli do Mikulova, obdrží jako odměnu za využití ekologického způsobu dopravy zdarma speciální button (odznáček) s logem Pálavského vinovraní.

A navíc můžete navštívit nejen Pálavské vinobraní, ale i vinařské slavnosti v sousedním Posydorfu - v pátek i sobotu jsou zařazeny speciální odjezdy linky 580.

 

Ve městě Brně se od sobotního do nedělního večera bude konat výluka na Konečného náměstí, tramvaje budou nahrazeny autobusy - přečtete si podrobnosti v příloze.

 

Ode dneška až do středy bude probíhat výluka na linkách S41, S4 a R11 z Brna ve směru do Střelic a Náměště.

 

Od neděle až do další neděle čekejte drobné odchylky v jízních řádech linky S2 mezi Skalicí, Letovicemi a Březovou nad Svitavou.

 

V příloze přinášíme i přehled přesunutých zastávek v některých dalších  obcích.

 

A co o víkendu? Pokud byste se nevypravili na Pálavské vinobraní, můžete vyrazit např. na komornější Mutěnické vinařské dny (v sobotu). V Brně se na Masarykově okruhu koná akce Masaryk racing days, kam budou jezdit z Mendlova náměstí expresní spoje linky 400. V centru Brna pak můžete navštívit hrad Špilberk, kde se v sobotu i v neděli koná na akce Špilberk žije! a kam je každou půlhodinu zajištěna doprava z České a Úvozu linkou 80.

Zpět Zpět do kategorie

Soubory přiložené k článku

fileInfomail-2019-33.pdf

Vyhledávací formulář

Zadejte hledaný text:

Zobrazit mapu stránek

Poslední přidaná fotogalerie

Menu - Elektronické služby

Kliknutím níže vyberte požadovanou elektronickou službu: