Putovní pohár MUSICA SACRA

Přebírání putovního poháru MUSICA SACRA v rakouském Gerasu 6.6. 2013 Putovní pohár hudebního festivalu MUSICA SACRA ve Vranově Jistě již většina našich čtenářů zachytila informaci, že v sobotu 31. 8. se bude konat ve Vranově nad Dyjí mezinárodní hudební festival duchovní hudby s názvem MUSICA SACRA. Tento putovní festival má již mnohaletou tradici a hostila ho místa, jako například Vídeň, Bratislava, Třebíč atd. Každoročně má tento festival několik zastavení a je pro nás velkou poctou, že tentokrát budeme hostiteli právě my.

Ve čtvrtek 6. června 2013 se konal tento festival v klášterním chrámu v Gerasu. Zástupci Vranova při této slavnostní příležitosti převzali putovní pohár festivalu a přivezli jej do Vranova. Vše bylo provázeno velmi krásnou atmosférou a zaznělo i pozvání a pozdrav z Vranova.

Tento pohár si do 31. srpna můžete prohlédnout v prostorách Státního zámku Vranov n/Dyjí.


putovni-pohar-geras-1.jpg putovni-pohar-geras-2.jpg putovni-pohar-geras-3.jpg putovni-pohar-geras-4.jpg putovni-pohar-geras-5.jpg putovni-pohar-geras-6.jpg putovni-pohar-geras-7.jpg putovni-pohar-geras-8.jpg putovni-pohar-geras-9.jpg putovni-pohar-geras-10.jpg putovni-pohar-geras-11.jpg putovni-pohar-geras-12.jpg putovni-pohar-geras-13.jpg putovni-pohar-geras-14.jpg putovni-pohar-geras-15.jpg putovni-pohar-geras-16.jpg putovni-pohar-geras-17.jpg putovni-pohar-geras-18.jpg putovni-pohar-geras-19.jpg putovni-pohar-geras-20.jpg putovni-pohar-geras-21.jpg putovni-pohar-geras-22.jpg